Творча зустріч з Валентиною Гайдаєнко

imgp9251-2.jpg img_3498.jpg

Дорогі друзі!

13 жовтня  2021 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів ОННБ відбудеться творча зустріч з Валентиною Іванівною Гайдаєнко - письменницею, журналісткою, донькою відомого письменника-мариніста, драматурга, публіциста, громадського діяча Івана Петровича Гайдаєнка.

Валентина Іванівна – член Національної спілки журналістів України, працювала редактором на Одеському обласному радіо, друкувалася в одеських газетах і журналах, автор кількох книг та багатьох статей. У 2014 році, до 100-річчя від дня народження І.П. Гайдаєнка, заснувала меморіальний музей, за що була удостоєна премії газети «Вечерняя Одесса» - «Люди справи». У 2015 році обрана першим заступником голови Одеської обласної Ради миру.

Під час зустрічі авторка презентує свою нову збірку повістей і статей «Дзеркало» як діалог з читачем про час, про титанічні зрушення в нашому житті, про бажання та необхідність задуматися й зрозуміти, хто ми є у сучасному і ким станемо в майбутньому, якщо викреслимо з пам'яті наше минуле. Повісті та публіцистичні статті, засновані на документах, спонукають думати, аналізувати, пам'ятати, зайняти активну громадянську позицію...

Розмова відбудеться про людей, які жили і живуть поруч з нами, історії яких роблять наше життя осмисленим. Саме ці люди величезного таланту і любові, незважаючи на всі перипетії і труднощі, сповнені яскравих барв, займають активну життєву та громадянську позицію, перемагаючи несправедливість, брехню, лицемірство, зраду й бездуховність.

Захід відбудеться за участі громадських діячів, поетів та письменників, майстрів художнього слова, представників бібліотек Одеси, ЗМІ та інших.

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до заходу і познайомитися з творчістю Валентини Іванівни Гайдаєнко.

Сторінка події у Фейсбук

Створено: 04.10.2021
Оновлено: 05.10.2021
Переглядів: 1888
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.