Тиждень австрійського кіно у сімейному колі

foto-1-1.png

11 листопада 2020 р. у "Клубі родинного дозвілля" в читальні філіалу ОННБ (вул. Академіка Філатова,1) під час фестивалю «Тиждень австрійського кіно 2020» відбувся показ кінострічки «Як я навчився бути дитиною». В Україні фестиваль проводить Австрійський культурний форум та компанія «Артхаус Трафік».

1.jpg 2.jpg 3.jpg

В основі сюжету кінострічки історія австрійського підлітка післявоєнного часу, який знаходиться, з одного боку, у рамках психологічного тиску з боку свого батька-тирана, з іншого – в тенетах соціуму. У родині австрійських кондитерських магнатів підростає молодший син, від природи наділений неймовірною уявою та почуттям гумору. Його батько не може ужитися з настільки непосидючою дитиною і відправляє його в коледж. Однак і там юний ексцентрик Пауль примудряється жити в світі власних фантазій. Але незабаром йому доведеться дізнатися про деякі подробиці біографії свого батька і спробувати переосмислити його неоднозначну особистість… Це історія про реалії дитячого дорослішання, світ дитячих мрій, перше кохання та переосмислення цінностей. Ця психологічна драма переплетена комедійним сюжетом, яка нікого не залишила байдужим. Після кінопоказу глядачі ще довго ділилися враженням.

«Клуб родинного дозвілля» – це не тільки можливість сімейного перегляду фільмів та їх обговорення, це й місце заохочення до читання книжок читального залу з більш ніж 100-тисячним фондом, а також можливість пограти в шахи, взяти участь у всіляких інтелектуальних іграх. Завітайте до нас та проведіть своє дозвілля змістовно!

Інші матеріали теми

Створено: 12.11.2020
Оновлено: 17.11.2020
Переглядів: 1367
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.