Україна - Молдова

Центральною подією візиту генерального директора ОННБ до столиці Молдови стало підписання 31 жовтня 2019 року Меморандуму про співпрацю між Одеською національною науковою бібліотекою та Національною бібліотекою Республіки Молдова, який визначає напрями співпраці між двома установами.

2.jpg 3.jpg

У документі зазначено, що «сторони будуть розвивати співробітництво на основі рівноправності, взаємності у межах повноважень, визначених відповідно до законодавства України і Республіки Молдова з урахуванням міжнародних стандартів», наводиться перелік напрямів співробітництва у науковій, культурній сферах. Метою є  забезпечення доступу до інформаційних баз даних обох бібліотек; здійснення на постійній взаємовигідній основі обміну національними виданнями, в тому числі й електронними; підготовка та внесення пропозицій для здійснення спільних дослідницьких, видавничих та інших ініціатив, обмін досвідом, а також сприяння діяльності національно-культурних товариств і співпраці міст-побратимів Одеси й Кишиневу та ін.

В урочистій обстановці Меморандум підписали генеральний директор Одеської національної наукової бібліотеки Ірина Бірюкова та генеральний директор Національної бібліотеки Республіки Молдова Єлена Пінтілей.

2019

Ще один місток культурного співробітництва [підписання Меморандуму з Національною бібліотекою Республіки Молдова] 

Міжнародна співпраця. Україна-Республіка Молдова 

2021

Поповнення фонду ОННБ у рамках міжнародного документообміну
З Днем Незалежності, МОЛДОВА!

2023

У Національній бібліотеці Республіки Молдова відбулося відкриття тематичної програми заходів Року української культури в Молдові

Створено: 15.11.2019
Оновлено: 17.05.2023
Переглядів: 23293
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.