«Хто є хто в Чорноморському регіоні: бібліотеки та громадські організації разом для сильніших громад»

deviz.jpg

23 листопада 2021 р. Одеська національна наукова бібліотека взяла участь у мережуванні «Хто є хто в Чорноморському регіоні: бібліотеки та громадські організації разом для сильніших громад», яке відбулося в онлайновому режимі.

plan-vstrechi.jpg

Mережування організувала Progress Foundation (Румунія). Запросили бібліотекарів та представників громадських і неурядових організацій.

Подія проходила англійською мовою і надала можливість учасникам з певними інтересами здійснити перший контакт, який буде розвинутий у майбутніх спільних проєктах.

00.jpg

Ця подія є частиною проєкту Growing Active Citizens Hubs, що впроваджується Progress Foundation (Romania) за фінансової підтримки Європейського Союзу та Black Sea Trust for Regional Cooperation, a project of the German Marshall Fund of the United States у Вірменії, Молдові, Румунії та Україні за допомогою регіональних партнерів: ВГО Української бібліотечної асоціації, Lori Regional Library, Armenia; “Dimitrie Cantemir” Public Library from Ungheni, “IPS Antonie Plamadeala” Public Library from Hincesti & Library Association from Republic of Moldova; “G.T. Kirileanu” Neamt County Library & “Antim Ivireanul” Valcea County Library from Romania.

uchastniki.jpg

Представляла бібліотеку завідуюча відділу міжнародних проєктів ОННБ  Наталія Диба, яка поділилась досвідом реалізації партнерських проектів міжнародної співпрації ОННБ з інституціями культурної дипломатії. За підсумками мережування була створена група у соціальній мережі  LinkedIn для бібліотек та неурядових організацій в країнах Чорноморського регіону для координації роботи та майбутнього спілкування. Бібліотеку також було запрошено для участі в наступних зустрічах мережі бібліотек країн  Чорноморського регіону.

Створено: 02.12.2021
Оновлено: 03.12.2021
Переглядів: 1821
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.