Правовий лекторій: “Захищай свої права!”. Анонс

1.jpg

В Одеській національні науковій бібліотеці продовжує працювати правовий лекторій “Захищай свої права!”, який діє в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Проект реалізується за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції, і має на меті інформувати українців про їхні права й навчити громадян ці права захищати. 

Увага! Всім бажаючим отримати юридичну консультацію!
20 л
ютого 2018 р. в рамках співпраці між партнерами ОННБ і “Третім одеським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги”  відбудеться лекція на тему: “Залиття квартири : порядок дій в такій ситуації для користувачів та гостей бібліотеки. Консультацію проводить начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БППД Валерія Василівна Цап.

Запрошуємо всіх бажаючих до Центру правової інформації довідково-інформаційного відділу ОННБ (2-й поверх).
Час проведення:
15.00-16.00
За попередньою інформацією звертайтесь за тел. 093 573 93 49, або завітайте до нас за адресою: вул. Пастера, 13.

 

 

 

Створено: 19.02.2018
Переглядів: 257© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.