Вітання!

1a.jpg

Колектив Одеської національної наукової бібліотеки щиро вітає провідного редактора редакційного відділу Ірину Сергіївну Шелестович з ювілейним днем народження.

Для Ірина Сергіівни нинішній рік – двічі ювілейний. Нині вона відзначає 75 років від дня свого народження, а в грудні – 50-річчя своєї трудової біографії у бібліотеці.

І.С. Шелестович – один із найдосвідченіших фахівців бібліотеки, людина високоосвічена, ерудована, справжній енциклопедист, неймовірно працелюбна, наділена від природи багатьма іншими гарними чеснотами. Недарма вона користується незаперечним авторитетом не лише в упорядників і авторів робіт, а й в усіх своїх колег, адміністрації закладу, представників наукових кіл міста.

І.С. Шелестович працює у редакційному відділі з моменту його створення. Як правило, займається редагуванням найбільш складних і важливих наукових праць. За її діяльною участю побачили світ численні фундаментальні науково-допоміжні бібліографічні покажчики, зокрема із серії «Вчені вузів Одеси», посібники природничого циклу, каталоги іменних колекцій у фондах ОННБ, дослідження з історії бібліотеки, краю та нашої держави.

Щиро бажаємо Вам, шановна Ірино Сергіївно, доброго здоров’я, бадьорості, невичерпної енергії, натхнення до всякої справи, радості від дітей та внучки, подальших успіхів на редакторській ниві!

Створено: 29.01.2018
Переглядів: 283© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.