Дарунки Людмили Фурдигайло-Криштопенко

Багатьом одеситам відоме і дороге ім’я прекрасного художника - живописця й ілюстратора Володимира Васильовича Криштопенка (1930-2004), пам’ятні його виставки і лекції. Він був людиною дивовижної скромності, міг запросто подарувати свою роботу людині, яка щиро відгукувалася на прекрасне. Однак були ще й рукотворні книжки, наповнені великою кількістю малюнків, начерків, віршів і заміток. Цей ексклюзивний доробок він ніколи не давав на виставки.

Володимир Криштопенко був партнером і великим другом бібліотеки, бажаним гостем відділу мистецтв та інших відділів закладу.
Нещодавно вдова художника Людмила Фурдигайло вирішила передати ці скарби у відділ рідкісних видань і рукописів ОННБ, де у перспективі ці книжки, а також документи із особистого архіву, включно, з листуванням, складатимуть окремий іменний фонд Володимира Криштопенка. Бібліотека виносить подяку дружині художника за цей цінний дарунок.

Створено: 23.09.2015
Переглядів: 427© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.