Нові надходження за січень 2019 р.

Анотація

Ми рішили перевидати «Ілюстровану Історію України» тому, щоб відзначити 50-річчя Української Національної Революції й тим самим її Автора, що займав провідне місце, як Голова Української Центральної Ради.

Ця Історія подає багато ілюстративного матеріялу та стає тим джерелом, яке треба пізнати не лише учасникам тих подій, але й тим, що мусять продовжувати й завершити перемогою той змаг, що його веде Українська Нація з московсько-ко поширив свої впливи теж після 2-ї Світової Війни, й за 50 років існування та тюрма народів сьогодні тріюмфує своїм варварством, насиллям і терором у самому серці Европи. Та це вже кульмінаційний вершок того московсько- комуністичного сатанського шалу й насильства над українським та іншими поневоленими народами. Зворот настане.

Ми мусимо не лише вірити, але й діяти так, щоб наступних 50 років принесло неминучу зміну і загибіль для всієї системи й практики московських поневолювачів.

Хай же і ця Історія послужить добрим посібником та учителем нам і нашим нащадкам на те, щоб навчені гірким досвідом ми всі спільно крокували у змагу й поході, в праці, молитві й боротьбі до величніх брам Самостійної Соборної Української Держави!

Ню Йорк, 1967 Божого року.

Детальніше >

Переглядів: 19408