← ЗНО, навчальна література (за серпень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Історія та культура України : навч. посіб. / уклад.: Т. В. Кузнець,О. В. Лісовська, О. В. Скус. – Умань : [Б. в.], 2016. – 176 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Навчальний посібник курсу «Історія та культура України» укладено у відповідності з вимогами кредитно-трансферної системі. Це навчально-методичний комплекс, що включає програму даної навчальної дисципліни, орієнтовну структуру курсу, матеріали до тем з пропонованою літературою для самостійного їх вивчення, тематику ІНДЗ (рефератів), хронологічні схеми, тести підсумкового контролю по модулях для самоконтролю, питання для повторення курсу, рекомендовану літературу та електронні ресурси до курсу, історичні персоналії, коротку характеристику історико-культурних пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва. У межах кожної теми виділено основну хронологію, що є обов’язковою для запам’ятовування, а також – опорний понятійно-термінологічний супровід.

Даний посібник найбільше прислужиться студентам неісторичних факультетів, які вивчають курс «Історія та культура України», а також рекомендується всім, хто цікавиться історією та культурою України.