← Конкурс. Номінаційний список 2020 (за серпень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Істерн О. С. Алгебра і початки аналізу : (профіл. рівень) : підруч. для 11-го кл. закл. заг. серед. освіти / Олександр Семенович Істер, Оксана Володимирівна Єргіна. – Київ : Генеза, 2019. – 416, [1] с. : іл.

Анотація

Під час навчання в 11 класі ви надалі будете освоювати курс «Алгебра і початки аналізу», котрий об’єднує матеріал декількох розділів математики. Слід зауважити, що даний курс дасть вам можливість опанувати такі знання з алгебри та математичного аналізу та розвинути здібності, які знадобляться вам як в повсякденному житті, так і майбутній професійній діяльності та стануть потужною базою для подальшого навчання в вищих учбових закладах.

Також протягом навчання в 11 класі необхідно приділити значну увагу перетворенню виразів, розв’язуванню рівнянь та нерівностей, котрі безпосередньо пов’язані з новими для вас функціями та їх основними властивостями. Не менш важливим є й те, що ви матимете змогу розширити знання комбінаторики та теорії ймовірностей, зіткнетесь з ще однією важливою складовою математичного аналізу — інтегральним численням, а також узагальните та систематизуєте знання з алгебри набуті у попередніх класах.