← Педагогіка (за травень 2019 р.)
< Попередня книга

Бібліографія

Теорія і методика виховання : наук.-пед. вісник / Нац. акад. пед. наук України та ін. – Херсон, 2018. – Вип. 10. – 48 с.

 

Анотація

У науково-педагогічному віснику «Теорія і методика виховання» висвітлюються теоретико-методологічні та методичні проблеми виховання особистості в системі освіти, аналізуються особливості організації виховної роботи з учнівською та студентською молоддю. Зміст статей відображає досвід освітньо-виховної діяльності працівників шкільних та позашкільних навчальних закладів, викладачів вищої школи. У наукових статтях актуалізовано увагу на питаннях розвитку гуманітарної сфери та удосконалення освітньо-виховної практики, психолого-педагогічного забезпечення виховної роботи в закладах освіти, вирішення проблемних питань соціально-гуманітарного та освітньо-виховного змісту.

Матеріали розраховано на наукових працівників у галузі теорії і методики виховання, викладачів вищої школи, учителів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, докторантів, аспірантів, студентів, а також широкий загал працівників освіти.