← Література з релігієзнавства (за листопад 2018 р.)
< Попередня книга

Бібліографія

Шайо К. Роль образов и почитание икон в Восточных Православных Церквах (Сирийской, Армянской, Коптской, Эфиопской) = Rôle des images et vénération des icônes dans les églises orthodoxes orientales : syrienne, arménienne, copte, éthiopienne : пер. с фр. / Кристин Шайо ; пер. Алексей Панич ; науч. ред. Богдан Скубко, Дарья Морозова. – Киев : Дух і Літера, 2017. – 127 с.

Анотація

Що ми знаємо про сьогоднішнє життя християн Східних Церков? Яким чином знайомство з їх досвідом віри здатне надихати людей і звільняти від помилкових упереджень, байдужості і відчуженості? На ці та багато інших питань Крістін Шайо відповідає не тільки як вчений-теоретик, а й через живі зустрічі з різними християнськими традиціями. У центрі даної книги - малодосліджений світ ікон стародавнього християнства. Досвід багаторічного спостереження життя християн Сходу допомагає автору відкривати красу їх простої і осмисленої апостольської віри.

Книга адресована культурологам, мистецтвознавцям, иконописцям, вченим і студентам духовних навчальних закладів, а також усім, хто цікавиться християнським Сходом.