← Література з релігієзнавства (за листопад 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Ґуджеротті К. Нова людина: літургійне єство = L'uomo nuovo : un essere liturgico : пер. с итал. / Клаудіо Ґуджеротті ; пер. Андріяна Гладюк ; наук. ред. Юрій Вестель. – Київ : Дух і Літера, 2018. – 86 с. – (Bibliotheca Clementina).

Анотація

Відомий богослов архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, Апостольський Нунцій в Україні, пропонує новий погляд на людську сутність через культурологічне висвітлення літургії. Ця книга виникла з особистого духовного досвіду та практики багаторічного викладання у Папському Григоріанському університеті й інших закладах світу. У ній подано оригінальне бачення сенсу літургії з практики її самої, а не із суто теоретичних дедукцій. Літургія для Ґуджеротті – це уподібнення до Христа, її можна розуміти «через красу, яка й далі є найбільшим поштовхом для перемоги над злом заради гармонії, для якої ми існуємо і яка, якщо поглянути добре, незалежно від сповідуваних нами ідеологій, є всім зрозумілою мовою».

Книга розрахована на всіх, хто цікавиться філософсько-богословською антропологією та сучасним розумінням християнства, зокрема літургійною спадщиною Церкви.