← Анексія Криму. ООС (за грудень 2017 р.)
< Попередня книга

Бібліографія

Як завершити Українську національну революцію : четверті Бандерівські читання, 2 лютого 2017 р., м. Київ : зб. матеріалів / Недерж. аналіт. центр «Українські студії стратегічних досліджень» ; упоряд. Т. Бойко, Б. Галайко, Ю. Сиротюк; наук. ред. Б. Галайко. – Київ : Промінь, 2017. – 414 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Доповіді авторитетних науковців, відомих публіцистів та політиків виголошені під час Четвертих Бандерівських читань, що відбулися 2 лютого 2017 р. у м. Києві покликані дати відповіді як завершити розпочату Українську національну революцію, визначити, якою ж є її мета та завдання, як перетворити перманентний революційний дух українців на творчий процес державотворення. У текстах доповідей, уміщених у збірнику, аналізуються сучасні виклики і загрози, що стоять перед Україною та пропонуються реальні шляхи у протистоянні російській агресії та збереження української ідентичності.

Також у збірнику вміщено найкращі роботи Всеукраїнського конкурсу студентських та аспірантських есе. «Перспективи Української національної революції у ХХІ ст.». В наукових есе конкурсанти розкривають власні бачення перспектив української національної революції, небезпек, пов’язаних з російсько-українською війною.

Для усіх, кому небайдуже майбутнє України.