← ЗНО, навчальна література (за грудень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Інноваційні технології навчання : навч. посіб. / кол. авт.: Х. Ш. Бахтіярова (відп. ред.), А. В. Арістова (наук. ред.), С. В. Волобуєва та ін. ; Нац. транспортний ун-т. – Київ : [НТУ], 2016. – 171 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

У навчальному посібнику розкриті особливості технологічного підходу до навчального процесу; проведено порівняльний аналіз традиційної та інноваційної систем навчання; висвітлені особливості, зміст, переваги й межі застосування інноваційних освітніх технологій в оптиці сучасних концепцій педагогічної теорії та практики; розглянуті креативні технології навчання і викладання. У посібнику узагальнений досвід науково-педагогічного колективу кафедри філософії та педагогіки Національного транспортного університету в галузі інтегрованої інженерно-педагогічної підготовки фахівців спеціальності «Професійна освіта (транспорт)».

Для студентів, магістрів, аспірантів, що вивчають педагогічні дисципліни, спецкурси з освітньої інноватики, а також для викладачів, зорієнтованих на впровадження інноваційного підходу у вищій технічній освіті.