Німецький читальний зал в Одесі

01.jpg 02.jpg

Адреса: 65045, Одеса
вул. Успенська, 60, оф. 2
Баварський Дім

Шановні користувачі!
Раді повідомити Вам, що Німецький читальний зал
приймає відвідувачів:
- щовівторка та щочетверга з 11.00 до 16.00
- щосуботи з 10:00 до 13:00.

Щосереди та щосуботи
Заняття німецькою мовою для дітей та дорослих з використанням настільних ігор:

- щосереди початок о 16:00
- щосуботи початок о 15:00
Читальний зал ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1)

Тел.: (048) 715-01-20
mail: DLOdessa@i.ua
https://www.facebook.com/DeutscherLesesaalOdessa/


Загальна інформація:

Німецький читальний зал в Одесі був відкритий в листопаді 2000 року за сприяння Гете-Інституту. В квітні 2020 року НЧЗ буде святкувати 20-річчя успішної діяльності у сфері культурної дипломатії та співробітництва між Україною та Федеративною Республікою Німеччиною.

* Баварський Дім, Одеса» Німецький читальний зал Ґете-Інституту в Україні у співпраці з Одеською національною науковою бібліотекою.

* Актуальна інформація для ознайомлення з культурою та літературою Німеччини, вивчення німецької мови та креативної організації дозвілля.

* Зустрічі з прозаїками та поетами Німеччини, книжково-інформаційні виставки, конкурси, засідання читацьких клубів та вечори шанувальників німецького кіно.

За винятком довідкової літератури, газет, журналів, навчальних лінгафонних курсів, всі інформаційні засоби, що перебувають у фондах читального залу, дозволяється брати на абонемент. З порядком видачі книжок на абонемент можна ознайомитися в Правилах користування Німецьким читальним залом.

Безкоштовним абонентом Німецького читального залу може стати кожен, хто має читацький квиток ОННБ або паспорт.

Відвідуйте нас, запитуйте, читайте книжки й журнали, слухайте музику, проглядайте кінофільми - отримуйте інформацію про Німеччину.

Додаток:

Правила користування Німецьким читальним залом

Німецький читальний зал відкрито для всіх відвідувачів. Користування бібліотекою безкоштовне. Прохання дотримуватися таких правил:

• Одержати книги, CD, аудіо- та відеокасети на абонемент можна за наявністю читацького квитка Німецького читального залу.
• Читацький квиток можна отримати за наявністю паспорту.
• Якщо Ви не користуєтесь абонементом, достатньо пред'явити читацький квиток ОННБ або інший документ, який засвідчує Вашу особу.
• Кожен читач, записаний до Німецького читального залу, може одержати на абонемент не більше 3 носіїв інформації, при цьому не більше 1 відеокасети та 1 CD.
• Термін утримання засобів інформації складає 2 тижні, для відеокасет та CD - 1 тиждень.
• З абонементу виключені: довідкова література, газети та журнали, лінгафонні курси німецької мови, CD-ROMи.

Створено: 09.12.2010
Оновлено: 15.08.2023
Переглядів: 6220
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.