Німецький читальний зал в Одесі

01.jpg 02.jpg

Адреса: 65045, Одеса
вул. Успенська, 60 , оф. 2
Баварський Дім,

Години роботи:
Вівторок 14.00 – 19.00
Середа 14.00 – 19.00
Четвер 11.00 – 18.00
П`ятниця 14.00 – 18.00
Субота 13.00 – 15.00

Вечір фільму щосуботи о 16.00
.
Тел.: (048) 715-01-20
mail: DLOdessa@i.ua
https://www.facebook.com/DeutscherLesesaalOdessa/


Загальна інформація:

Німецький читальний зал в Одесі був відкритий в листопаді 2000 року за сприяння Гете-Інституту. В квітні 2020 року НЧЗ буде святкувати 20-річчя успішної діяльності у сфері культурної дипломатії та співробітництва між Україною та Федеративною Республікою Німеччиною.

* Баварський Дім, Одеса» Німецький читальний зал Ґете-Інституту в Україні у співпраці з Одеською національною науковою бібліотекою.

* Актуальна інформація для ознайомлення з культурою та літературою Німеччини, вивчення німецької мови та креативної організації дозвілля.

* Зустрічі з прозаїками та поетами Німеччини, книжково-інформаційні виставки, конкурси, засідання читацьких клубів та вечори шанувальників німецького кіно.

За винятком довідкової літератури, газет, журналів, навчальних лінгафонних курсів, всі інформаційні засоби, що перебувають у фондах читального залу, дозволяється брати на абонемент. З порядком видачі книжок на абонемент можна ознайомитися в Правилах користування Німецьким читальним залом.

Безкоштовним абонентом Німецького читального залу може стати кожен, хто має читацький квиток ОННБ або паспорт.

Відвідуйте нас, запитуйте, читайте книжки й журнали, слухайте музику, проглядайте кінофільми - отримуйте інформацію про Німеччину.

Додаток:

Правила користування Німецьким читальним залом

Німецький читальний зал відкрито для всіх відвідувачів. Користування бібліотекою безкоштовне. Прохання дотримуватися таких правил:

• Одержати книги, CD, аудіо- та відеокасети на абонемент можна за наявністю читацького квитка Німецького читального залу.
• Читацький квиток можна отримати за наявністю паспорту.
• Якщо Ви не користуєтесь абонементом, достатньо пред'явити читацький квиток ОННБ або інший документ, який засвідчує Вашу особу.
• Кожен читач, записаний до Німецького читального залу, може одержати на абонемент не більше 3 носіїв інформації, при цьому не більше 1 відеокасети та 1 CD.
• Термін утримання засобів інформації складає 2 тижні, для відеокасет та CD - 1 тиждень.
• З абонементу виключені: довідкова література, газети та журнали, лінгафонні курси німецької мови, CD-ROMи.

Створено: 09.12.2010
Оновлено: 18.03.2020
Переглядів: 5509
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.