Видавничі проєкти

Видавничий проект до 100-річчя художньо-промислової виставки 1910 р. в Одесі


Одеська національна наукова бібліотека імені М. Горького за підтримки Виставкової федерації України, Одеської облдержадміністрації, Одеської міської ради, Одеської національної морської академії та Одеського державного літературного музею розпочала підготовку науково-популярного видання «Выставки Одессы – страницы истории», приуроченого до 100-річчя міжнародної художньо-промислової виставки 1910 р. в Одесі.

  

нижці вперше буде розкрито й систематизовано інформацію про історію виставкової діяльності та її роль і значення в економічному, громадському та культурному житті Одеси. Читач дістане уявлення про розвиток різноманітних напрямів виставкової діяльності, знайде унікальні матеріали про конкретні промислові, сільськогосподарські, гігієнічні, художні та інші виставки, а також багато цікавої інформації про людей і организації, про оригинальні експозиційні рішення і кращі досягнення впродовж всієї історії міста. Книга буде ілюстрована рідкісними образотворчими матеріалами з фондів ОННБ ім. М.Горького, одеських музейних зібрань і приватних колекцій.

Погляд в історичне минуле дасть змогу усвідомити, який багатий спадок нам залишили попередники, і побачити феномен Одеси в новому ракурсі. Широке висвітлення дістане й досвід сучасної виставкової діяльності, набутий впродовж двох останніх десятиліть: головні напрями, основні виставкові комплекси, найцікавіші  бізнес-виставки, споживчі та книжкові ярмарки тощо.

Книга «Выставки  Одессы  –  страницы  истории» буде адресована широкому колу читачів: фахівцям у галузі історії, архітектури, виставкової справи, реклами, керівникам адміністративних структур, менеджерам компаній, а також аспірантам,  студентам, школярам.

Запрошуємо всіх одеситів підтримати цей проект. Побажання й пропозиції просимо направляти на адресу: smc-abe@rambler.ru; ognb@ukr.net.


 

Створено: 02.11.2010
Переглядів: 6084
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.