Захід до Дня незалежності Польщі. Анонс

foto-00.jpg

Національне свято Польщі – День Незалежності – щороку відзначається 11 листопада. 1918 року  у  цей день у Варшаві було проголошено відновлення незалежності Польської держави, сформовано перший демократичний уряд. Державу очолив маршал Польщі Юзеф Пілсудський. 

foto-01.jpg

Сьогодні, коли Україна захищає від російського агресора свою незалежність, ми  відчуваємо і високо цінуємо допомогу, яку Польща надає Україні в цей важкий для нас час. Ми вдячні за солідарність і потужну підтримку Польщею нашого євроінтеграційного курсу.

Українсько-польські відносини будуються на основі принципів толерантності та взаємоповаги, популяризації спільної історії польського та українського народів, зміцнення дружби між поляками та українцями. Насиченими, плідними і різнобарвними є сторінки польсько-українських взаємин у культурному житті Одеси.

foto-02.png

4 листопада 2023 року  Одеська національна наукова бібліотека у партнерстві з Одеським  ім. Адама Міцкевича відділенням Спілки поляків України проводить урочистий захід до Дня незалежності Польщі.

У рамках заходу:
- підбиття підсумків та нагородження учасників VІ Пробігу Незалежності 2023 – «Спогади Одеси»;
- літературно-музична програма у виконанні хору «Польські Квіти» та учнів суботньо-недільної школи  Одеського  ім. Адама Міцкевича відділення Спілки поляків України;
- книжкова виставка з фонду ОННБ «Польська полиця».

Місце проведення – внутрішній дворик ОННБ (вул. Пастера, 13)
Початок о 12:00

З метою убезпечення відвідувачів у разі повітряної тривоги бібліотекарі зорієнтують і допоможуть дістатися до укриття, розташованого  у внутрішньому дворику ОННБ.

 

Створено: 01.11.2023
Переглядів: 1492
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.