Презентація виставки живопису «Світе мій» одеської художниці та педагога Світлани Крижевської. Анонс

afisha.png             

З 27 вересня по 29 жовтня в читальному залі (вул. Акад. Філатова, 1) Одеської національної наукової бібліотеки  відбудеться виставка картин Світлани Крижевської, створених у 2018-2023 рр.,«Світе мій». Камерна експозиція вражає точною емоційною фіксацією болю та напруги, що принесла з собою війна, але водночас майстриня дарує нам віру в перемогу добра, у майбутнє.

02.jpg 3.jpg

Світлана Григорівна Крижевська – відома одеська художниця, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва ПНПУ ім. К.Д. Ушинського, член Національної спілки художників України. Мисткиня працює в жанрах портрета, пейзажу, натюрморту, тематичної картини. Її ім’я внесено в довідники і енциклопедії України і міжнародну енциклопедію «Художники ХХ століття» (Німеччина).

4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

З ОННБ художницю пов’язує давня дружба та співробітництво. Роботи С.Г. Крижевської неодноразово експонувалися на виставках, що проходили в залах бібліотеки, її подарунки прикрашають інтер’єр книгозбірні. Вона є постійним учасником бібліотечних заходів. Фонди ОННБ дають можливість широко представити літературу про творчість пані Світлани, щирого друга ОННБ. На виставці експонуватимуться наукові та популярні видання, а також численні статі з періодики, ілюстративні матеріали.

8.jpg 9.jpg

Вернісаж відбудеться 27 вересня о 12:00

Створено: 21.09.2023
Переглядів: 996
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.