Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»: виставка графічних робіт «Коли зникають фарби» та презентація альбому Володимира Реброва «Війна очима українського художника» (9 червня 2023 року). Анонс.

00-1.jpg

З 9 по 11 червня в Одеській національній науковій бібліотеці в рамках Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбудеться виставка графічних робіт київського художника Володимира Реброва «Коли зникають фарби».

З початком повномасштабного вторгнення Росії до України Володимир Ребров виконує свої малюнки простим олівцем, єдиними кольорами залишаються жовтий і блакитний. За словами художника, кольорові фарби зараз не на часі. Графічні роботи В. Реброва швидко поширилися мережею і стали своєрідним художнім відображенням розпачу і болю, що принесла війна, але й незламності, хоробрості та єдності українського народу у спротиві російському агресорові.

foto-2-1.jpg

Графічні роботи Володимира Реброва репрезентовані в художньому альбомі «Війна очима українського художника», який доповнений поетичними творами молодих українських літераторів, і став своєрідним щоденником воєнних подій. Презентація альбому за участі автора відбудеться 9 червня о 17:00 в рамках поетично-мистецького вернісажу «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» у внутрішньому дворі Одеської національної наукової бібліотеки.

Створено: 06.06.2023
Переглядів: 710
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.