Дія.Освіта – опануй нову професію. Анонс

foto-1.jpg

12 червня у Хабі цифрової освіти Одеської національної наукової бібліотеки у рамках проєкту «Цифровий лекторій» відбудеться лекція на тему «Дія.Освіта – опануй нову професію».

Дія.Освіта – національна едьютейнмент освітня платформа актуальних знань та навичок, де кожен може безоплатно здобути важливі знання заради власного ж успіху.

Втратили роботу і шукаєте нові можливості? Або мрієте змінити професію? З Дія.Освіта – це просто! Навчайтеся на оновленій платформі онлайн в будь-який час і в будь-якому місці – безоплатно і цікаво.

Сотні освітніх серіалів про найпопулярніші професії, навчальні подкасти, вебінари та гайди, де про деталі та лайфхаки у роботі розкажуть експерти та лідери думок.

Мета Дія.Освіта – зробити прорив не тільки у цифрових знаннях, але й загалом у навичках та вміннях, актуальних у сучасному світі.

Розвивайтеся з Дія.Освіта!

 

Дата проведення: 12 червня об 11:00

Місце проведення: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району (вул. Ген. Петрова, 8)

Створено: 05.06.2023
Переглядів: 385
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.