До Дня захисту дітей та Міжнародного дня дітей – жертв агресії. Анонс

zastavka.jpg

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях є продовження роду людського та здійснення мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

В Україні цей день офіційно відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному й творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля та відпочинок і сприяти створенню відповідних можливостей для цього.

З нагоди свята в Україні й світі проводяться різноманітні заходи для нагадування суспільству про необхідність захисту прав дитини, аби діти могли навчатися, рости щасливими та займалися улюбленою справою.

do-dnya-ditej-1.jpg

Бібліотечна спільнота не залишається осторонь від проблем дітей в суспільстві. До Міжнародного дня захисту дітей фахівці читального залу ОННБ (вул. Акад. Філатова,1) підготували цикл заходів:

- книжкову виставку-огляд «Світ дитячої книжки»;
- промоакцію «Читаємо разом улюблені книжки»;
- майстер-клас для дітей від видавництва «Старого Лева».

Запрошуємо завітати батьків із дітьми до нашої зали 1 червня о 14.00.

Створено: 31.05.2023
Переглядів: 683
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.