(Анонс) За що ми сьогодні боремося?

foto1.jpg

17 травня 19:00 у Музеї книги відділу рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки (2-й поверх) відбудеться зустріч з філософом та президентом Українського ПЕН* Володимиром Єрмоленком, а також філософом, викладачем і перекладачем Вахтанґом Кебуладзе. Знані спікери запропонують свій погляд на гостру тему: «Демократія проти авторитаризму, республіка проти імперії: за що ми сьогодні боремося?»

Сьогодні, як ніколи раніше, Україна – у фокусі уваги світової спільноти та в епіцентрі руху, який, без сумніву, визначатиме майбутній перебіг подій нинішньої цивілізації. І кардинальні зміни відбуваються не лише на лінії зіткнення у зоні бойових дій. Найбільше змін нині варто очікувати у сфері колективної свідомості. Саме переосмислення цінностей кожним з нас може викликати незворотні тектонічні зміни на краще в нашій державі. Адже не хтось ззовні, а саме громадяни України зможуть забезпечити її сталий розвиток, зробити нашу державу переможницею не лише на полі бою. 

Володимир Єрмоленко та Вахтанґ Кебуладзе, добре відомі нашим читачам як письменники, передусім, поділяться своїми аргументами щодо того, чи дійсно Україна захищає не лише свою свободу, а й демократичні цінності всього світу. Лектори акцентують увагу присутніх на болючих екзистенціальних питаннях сьогодення та найближчого майбутнього. Зокрема, як «м’яка» демократія може перемогти «залізний» авторитаризм, і що треба зробити українцям, аби подолати наслідки російського колоніалізму всередині себе.

Запрошуємо наших відвідувачів на зустріч з відомими філософами у стінах найстарішої книгозбірні України.  

 

Де і коли:
Дата: 17.05 | середа
Час: 19:00-21:00 (Пастера, 13)
Вартість квитка – 500 грн. Реєстрація на подію: bit.ly/42z1BR8

 

Організатор заходу: благодійний фонд Хвиля’91
100% зібраних коштів підуть на розвиток фабрики ударних дронів FPV.


  *ПЕН  (PEN) – це абревіатура, утворена від англійських слів "poets", "playwrights", "essayists" та "novelists" – "поети", "драматурги", "есеїсти" та "романісти". На сьогодні у світі існує 146 національних центрів ПЕН. Головний офіс Міжнародного ПЕН розташований у Лондоні.  2017 року щорічний Міжнародний ПЕН-Конгрес уперше відбувся в Україні (Львів). Пріоритети в діяльності національних центрів ПЕН може визначати культурна та політична ситуація в певній країні.   

Читайте також:

«Здобути перемогу – це перемогти себе». Зустріч з Президентом Українського ПЕН-клубу Володимиром Єрмоленком та філософом Вахтанґом Кебуладзе

Створено: 10.05.2023
Оновлено: 22.05.2023
Переглядів: 911
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.