Газета «СХІД NOW» - нове періодичне видання у фонді ОННБ


Інформуємо читацьку спільноту, що до фонду Одеської національної наукової бібліотеки почали надходити випуски нового періодичного видання – газети «СХІД NOW»

Проєкт підготовки та видання, а також безкоштовне розповсюдження газети, реалізує ГО «Маріупольська асоціація жінок “БЕРЕГИНЯ”» за сприяння Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні та фінансової підтримки Міністерства закордонних справ ФРН. 

Цільова аудиторія – вимушені переселенці з Донеччини та Луганщини. Видання ставить собі за мету надання своїм читачам підтримки і актуальної інформації, що сприятиме самоорганізації та спільнодії внутрішньо переміщених осіб у нових місцях проживання, допомагатиме їм зберігати свою регіональну ідентичність, планувати повернення додому та відбудову регіону після Перемоги.

Обґрунтовуючи ідею створення видання у друкованому вигляді, керівник Маріупольської асоціації жінок «Берегиня» Марина Пугачова зазначила: 

«...Ми живемо в такі часи, коли можна прокинутися без світла та Інтернету. Йдеться насамперед про невеличкі населені пункти, які найбільше страждають від нескінченних спроб росії занурити Україну в темряву. …У людей більше довіри до паперового видання, ніж до віртуального». 

Газету планують безкоштовно розповсюджувати у різних містах України, насамперед у тих, де знайшла прихисток найбільша кількість переселенців, зокрема в Івано-Франківську, Львові, Ужгороді, Тернополі, Дніпрі, Кривому Розі, Запоріжжі, Вінниці.

В Одесі місцем для ознайомлення з періодичним виданням стала Одеська національна наукова бібліотека. Газета доступна як в залі періодики головного корпусу, що на вул. Пастера, 13, так і в читальному залі книгозбірні на вул. Акад. Філатова, 1.

За цими адресами усі охочі зможуть не тільки знайомитися з окремими випусками видання, яке виходитиме двічі на місяць, а й за потреби залишати його собі, або передавати друзям чи знайомим з числа внутрішньо переміщених осіб, адже редакція газети надсилатиме для розповсюдження близько сотні примірників кожного випуску та готова збільшити їх кількість у відповідь на запит читачів.

Запрошуємо до читання!

Інформацію підготував відділ наукового комплектування 
та обліку документно-інформаційних ресурсів

Створено: 05.05.2023
Оновлено: 08.05.2023
Переглядів: 743
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.