Гарні новини для конкурсантів «Книголюба-2023»

bank-1.jpg

Давній партнер нашої бібліотеки, банк «Південний», підготував авторам кращих читацьких відгуків яскраві заохочувальні призи!

Ми щиро вдячні одеській філії банку «Південний» за те, що він у ці складні часи надає підтримку та стимулює цікавість до цьогорічного конкурсу книголюбів, який 12-й раз поспіль проводить ОННБ.

Віримо, що підтримка нашого багаторічного партнера додасть вам, шановні книголюби, натхнення та стимулює написання гарних відгуків на прочитані книжки. Можливо, один з цих приємних призів отримаєте саме Ви!

Нагадуємо, що до участі в конкурсі на прочитані книжки запрошуються читачі всіх вікових категорій і читацьких уподобань.

Список книжок для конкурсу

Автори найцікавіших інформативних та оригінальних відгуків будуть відзначені почесними дипломами та грошовими преміями від меценатів та отримають електронні сертифікати про участь у конкурсі.

Умови участі в конкурсі

  • Участь у Конкурсі беруть всі охочі від 14 років (окрім авторів книжок, представлених на виставці; бібліотекарів Одеської національної наукової бібліотеки, та Одеської обласної бібліотеки для юнацтва).
  • Відгук має висловлювати власну думку учасника Конкурсу, пишеться в довільній формі державною мовою з обмеженням за обсягом до 300-400 слів;
  • Подаючи відгук, підтверджує своє авторство, погоджується на його використання та поширення у будь-яких матеріалах на сайті ОННБ (статтях, інтерв'ю, новинах, прес релізах, аудіо-, відео- та фотоматеріалах) та промо-матеріалах без будь-якої фінансової компенсації.
  • Відгук має бути оригінальною роботою автора і не порушувати авторське право чи інші права третіх сторін.
  • Відгук приймається електронною поштою viknaonnb@ukr.net або відділом обслуговування користувачів за адресою: вул. Пастера, 13 з поміткою «Конкурс читацьких відгуків».

Координатор – Валентина Клейнбурд, Довідки та пропозиції за тел.: (048) 723-21-93
електронна пошта: viknaonnb@gmail.com

спільнота “Книголюб” у фейсбуці 

bank-2.jpg

Створено: 02.05.2023
Переглядів: 819
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.