Ірина Бірюкова - лауреат рейтингу «100 жінок Одещини, які наближають перемогу»!

irina-biryukova-laureat-rejtingu-100-zhinok-odeshini-yaki-na.jpg

Шановна Ірино Олександрівно!

Колектив Одеської національної наукової бібліотеки  щиро вітає Вас з отриманням заслуженої відзнаки – лауреатського звання в рейтингу «100 жінок Одещини, які наближають перемогу»! Щорічний рейтинг Південного Медіа Холдингу зі знайомою всім назвою «100 успішних жінок Одеського регіону» цього воєнного року закономірно трансформувався у «100 жінок Одещини, які наближають перемогу». 

337890806_714427413771773_6981217060261320454_n-1.jpg

Це – високе визнання Вашої праці, таланту та відданості своїй справі. Ваші досягнення не тільки надихають нас, але й стають прикладом для інших. Ми пишаємося тим, що Ви є нашим керівником і щоденно  спрямовуєте зусилля колективу на подальші досягнення та успіхи нашої книгозбірні. Бажаємо Вам невичерпної творчої енергії, сил та наснаги, нових професійних звершень, міцного здоров'я та родинного затишку!

«Що дає нам сили залишатися стійкими під час війни? Що мотивує нас до дії? Звичайно, віра у Збройні Сили України, у наш непереможний мужній народ! А також віра у власні сили, підтримка друзів, рідних, знайомих, колег, однодумців, спілкування з людьми, які надихають на нові цікаві, корисні, актуальні проєкти! Тому таку відзнаку сприймаю, як загальний успіх нашого колективу та всіх партнерів національної книгозбірні, - наголосила Ірина Бірюкова, приймаючи  почесну відзнаку. - Колектив ОННБ виявив у цей тяжкий для нас період виняткову професійну й громадянську стійкість перед викликами воєнного часу. Насамперед було забезпечено збереження фонду та безпеку користувачів. Виконано низку превентивних заходів для захисту будівлі бібліотеки – архітектурної пам’ятки національного значення. Посилено систему відеонагляду. Облаштовано під укриття приміщення в основному книгосховищі, а також – пункт підтримки містян за відсутності електроенергії. Запроваджено особливий режим функціонування книгозбірні, її читальних залів. ОННБ максимально посилила свою онлайн-діяльність. Попри кризу видавничої галузі, забезпечувалося надходження вітчизняної продукції, а також формування документних ресурсів. Було організовано ефективну роботу з оцифрування фондів. Тривала соціокультурна та науково-просвітницька діяльність державницького, духовного та патріотичного змісту: проведено майже 200 масових заходів, зокрема – науково-практичні конференції з міжнародною участю, семінари з актуальних питань збереження національного культурного спадку в умовах воєнних загроз тощо.  Здійснювалася надзвичайно  активна міжнародна діяльність».

img_4660-1.jpg 1.jpg imgp8048-2.jpg

Тож наша бібліотека тримає і буде далі тримати стрій! Ми не зламалися, ми не здаємося, ми продовжуємо працювати – бо віримо, що кожен нині наближає перемогу там, де може!

Створено: 02.05.2023
Переглядів: 883
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.