«Книги – це неймовірне диво, яке можна носити з собою…»: до 75-річчя від дня народження Стівена Едвіна Кінга (1947), американського письменника

21 вересня 2022 року святкує свій 75-й день народження американський письменник, «король жахів», автор більш ніж 200 творів – Стівен Кінг. Його називають найпопулярнішим письменником сучасності – у світі продано понад 350 мільйонів примірників його книжок, чимало з яких було екранізовано. Серед найвідоміших екранізацій: «Сяйво», «Воно», «Темна Вежа», «Зелена миля», «Втеча із Шоушенка», «1408» та ін. Але за словами письменника: «кіно не переможе книжки». На думку Стівена Кінга: «Книга   недосліджені землі. Іди на приступ до неї без карти. Досліджуй її та склади власну карту».

Користувачі та бібліотекарі нашої книгозбірні читають та захоплюються творчістю Стівена Кінга. Ми поспілкувалися із «кінголюбами», які розповіли нам про свої улюблені книги письменника.  Результатом став спеціальний відеоролик. Тож запрошуємо до перегляду!

Створено: 19.09.2022
Оновлено: 20.09.2022
Переглядів: 1219
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.