«Проєкти Українського інституту національної пам’яті з деконструкції імперських міфів»: онлайн-зустріч із Сергієм Гуцалюком до Дня Соборності України. Анонс

ilyustraciya-2-dlya-tekstu.png

20 січня 2022 року об 11:00 відбудеться онлайн-зустріч із Сергієм Гуцалюком та презентація проєктів Українського інституту національної пам’яті з деколонізації й деконструкції імперських міфів.

Захід приурочено до річниці проголошення української незалежності у 1918 році та Акту злуки УНР і ЗУНР у 1919 році й присвячено проєктам УІНП у сфері популяризації української історії, які покликані деконструювати історичні міфи та стереотипні уявлення, сформовані імперською і радянською пропагандою.

Спікер – Гуцалюк Сергій Борисович, громадський діяч, історик, керівник Південного міжрегіонального відділення реалізації політики національної пам’яті Українського інституту національної пам’яті.

УІНП – одна з провідних інституцій, що реалізує державну політику в сфері відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу. Зокрема, всебічно вивчає історію українського державотворення, популяризує історію України та її видатних особистостей, долає історичні міфи й поширює відповідну інформацію в Україні та світі.

Онлайн-трансляція зустрічі відбудеться на офіційній сторінці бібліотеки у Facebook.
Долучайтеся, ставте запитання та залишайте коментарі.

Підключитися до конференції Zoom.
Ідентифікатор конференції: 827 4247 6302
Код доступу: 742993

Створено: 17.01.2022
Оновлено: 19.01.2022
Переглядів: 1320
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.