Бібліо-квест "Step by Step". Анонс

blyuda-dlya-osobogo-dnya-vashego-muzha.jpg

Ви досі вважаєте, що бібліотека - це місце, де строгі леді видають книжки і з-за кожного куточка чутно "Тихіше! Це бібліотека!!"? А якщо вам скажуть, що бібліотека - це креативно та модно, мегацікаво та весело? А взагалі, досить слів! 26 - 30 вересня до Всеукраїнського дня бібліотек Одеська національна наукова бібліотека проводить День відкритих дверей. Програма дуже насичена та різноманітна!

У рамках свята 27 - 30 вересня з 10.00 до 17.00 на вас чекає крутезний бібліо-квест "Step-by-step", завдяки якому ви отримаєте купу яскравих вражень, вміння орієнтуватися у бібліопросторі, круті фотки з різних локацій найстарішої книгозбірні України, милі подарунки та бажання повертатися до нас знову і знову.

P.S. Якщо побачите як групи людей з мапами в руках та захопленими очима щось активно шукають по бібліотеці, то є нормально.

Друзі, з радістю та святковим настроєм чекаємо на вас!   

Створено: 14.09.2021
Переглядів: 1087
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.