Дегустація бібліорозваг «Грай, рухайся, читай»

З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек 26 вересня на відкритому майданчику літньої читальні «Litera» була проведена спеціальна екскурсійна програма для дітей «Грай, рухайся, читай».

imgp2054.jpg

Програма розпочалася авторським читанням казок одеських письменниць - Ніни Гравицької та Олени Карачевської. Діти із задоволенням поринули у чарівний світ казок, загадок та віршів. Наприкінці зустрічі Олена Карачевська подарувала дітям збірки своїх віршів. Бібліотека також отримала у подарунок видання авторки.

imgp2065.jpg

Продовженням програми стала участь дітей у квест-грі. Кмітливі та розумні учасники квесту із зацікавленням виконували завдання і розгадували ребуси. Після закінчення юні гравці отримали солодкі призи і цікаві книжки від бібліотеки.

imgp2139.jpg

Фахівці палітурної майстерні провели майстер-клас «Книжковий Айболить», під час якого навчали, як самостійно відремонтувати книжку: підклеїти сторінки та обкладинку.

Діти активно брали участь у бібліорозвагах і отримали незабутні враження.

Провели цей захід працівники відділу зберігання та наукового вивчення фондів сектору консервації, реставрації, оправи та гігієни фондів.

Створено: 04.10.2021
Оновлено: 05.10.2021
Переглядів: 354
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.