«Листування Івана Липи. 1892-1992». Упорядник Ігор Стамбол. Анонс

bez-imeni.jpg
22 травня 2021 р. о 15.30
в електронному читальному залі-медіатеці ОННБ відбудеться презентація документального видання Ігоря Стамбола «Листування Івана Липи. 1892-1992» (Київ : Темпора, 2020). Захід відбудеться у рамках XXIІ Всеукраїнського форуму «Українська книга на Одещині».

У виданні «Листування Івана Липи» зібрано епістолярну спадщину Івана Львовича Липи (1865-1923) — письменника, лікаря, громадського та політичного діяча. Більшість листів, які зберігаються в багатьох архівосховищах України, друкуються вперше. Листи інформують читача про суспільно-політичне та літературне життя українців на порубіжжі ХІХ і ХХ століть та знайомлять із психологічною складовою позиціонування себе українцем у Російській імперії. Видання розраховане на науковців, викладачів, аспірантів, студентів, усіх, хто цікавиться розвитком української літератури та громадсько-політичних рухів.

bez-nazvaniya.jpgІгор Іванович Стамбол народився на Одещині, в с. Василівка, Біляївського району. За фахом – історик, кандидат історичних наук. Працює в Інституті біографічних досліджень Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського та Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Автор понад 30 наукових публікацій, оповідань у різних збірниках та чотирьох власних книжок, серед яких дві художні: збірка оповідань «Злочинний порятунок» (2017) та містичний трилер «Прокляття інших» (2020).

* Захід проходитиме з дотриманням усіх карантинних вимог.

Створено: 18.05.2021
Переглядів: 383
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.