«Истории, которые останутся с нами…». Анонс

1.jpg 3.jpg

6 травня 2021 року о 13.00 у головному читальному залі ОННБ відбудеться презентація книжки «Истории, которые останутся с нами…» (Одеса: 2021) та творча зустріч з автором – Вікторією Коритнянською, молодою талановитою письменницею, журналістом, краєзнавцем, членом Одеської літературної студії «Зелена лампа» Всесвітнього клубу одеситів.

У презентованому виданні представлені спогади, часом дуже різних людей трьох поколінь – очевидців, які пережили часи Другої світової війни, їх дітей та онуків. У нарисах-інтерв’ю обличчя війни вимальовується в усьому драматизмі і різноманітності її проявів – на передовій, в окупації і в тилу, а також на територіях Німеччини і країн її союзників (спогади людей, що побували у полоні). У простих життєвих історіях-спогадах є місце і горю від пережитих втрат, і радості від здійснених сподівань; надій і любові та ненависті; подвигу й простій людській вірі у життя… За відгуком відомого краєзнавця і журналіста Євгена Голубовського: «У цій книзі немає пафосу, але є основна мета – показати абсурдність війни, що руйнує людину в людині…».

Особливу увагу приділено також спогадам про пережите лихоліття голодоморів в Україні 1932-1933 і 1946-1947 років.

Книга є цінною збіркою задокументованих матеріалів для історико-краєзнавчих досліджень і буде цікавою широкому загалу читачів, – адже ці відверті і щирі розповіді не лишать нікого байдужим.

У заході візьмуть участь краєзнавці, журналісти, культурні й громадські діячі.

Запрошуємо на зустріч усіх бажаючих.

  

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог
Довідки за телефоном: 718-53-39

Читайте також: 

«Історії, які залишаться з нами…» [Репортаж із презентації видання в Одеській національній науковій бібліотеці]

 

Створено: 04.05.2021
Оновлено: 10.05.2021
Переглядів: 390
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.