XXI Всеукраїнська виставка-форум "Українська книга на Одещині"

logo_ukrkniga_21-zm-2.jpg

6-9 серпня 2020 року під егідою Міністерства культури, молоді та спорту України, Одеська національна наукова бібліотека, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова» за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги та   Української бібліотечної асоціації проводять XXI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині»

Основна мета заходу – сприяння відродженню та розвитку культури в Україні, стимулювання розвитку книговидавничої справи та книгорозповсюдження, популяризація сучасної української книги, виховання культури читання на кращих зразках вітчизняної літератури, сприяння поповненню бібліотек сучасною вітчизняною книжковою продукцією.

Програма  
Цьогоріч форум «Українська книга на Одещині» стане складовою XXIV Міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля». Ключовими напрямами його роботи будуть професійна та культурно-просвітницька програми – круглий стіл з актуальних питань видавничої справи та книгорозповсюдження, програма професійного спілкування для фахівців бібліотек «ОдесаБібліоСаміт», виїзне Свято української книги в смт Доброслав, а також широкий спектр заходів з популяризації книги і читання: презентації нових вітчизняних видань та видавничих проєктів, панельні дискусії, творчі майданчики, літературні студії, автограф-сесії тощо за участі представників провідних видавництв України, письменників, ілюстраторів книги, літературознавців, мистецтвознавців, бібліотечних фахівців та широкої громадськості.

Відбудеться традиційний книжковий конкурс «Краща книга виставки-форуму «Українська книга на Одещині» - 2020».

Запрошуємо видавництва, поліграфічні підприємства, книгорозповсюджувачів, літературні агенції, громадські організації, культурні центри, письменників, художників, діячів науки, літератури та мистецтва взяти участь у XXІ Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині».

Інформаційний лист

Заявка на участь у XXІ Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині» Заявка на проведення заходу для внесеннядо Програми ХХІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині»

Створено: 24.02.2020
Оновлено: 20.07.2020
Переглядів: 846
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.