Доступ до баз даних

Шановні читачі!

Українська бібліотечна асоціація за сприяння ТОВ «ИВИС», однієї з найбільших російських компаній-розповсюджувачів книг, періодики, мікрофільмів, баз даних періодичних видань та інших інформаційних продуктів і послуг,  надала ОННБ ім. М.Горького тестовий доступ до повнотекстових баз даних «Издания по общественным и гуманитарным наукам» та «Наука Онлайн».

До бази видань з суспільних та гуманітарних наук входить понад 80-ти видань інститутів Російської академії наук; так звані «товсті журнали», починаючи від славетного «Нового мира»; незалежні наукові видання. Ця унікальна база надає дослідникам одночасний доступ до різнотематичних джерел від археології до лінгвістики.

37 видань, що включені в базу «Наука Онлайн», надають можливість ознайомитися з повними текстами статей журналів видавничого центру «Наука» з суспільно-політичних дисциплін.

Глибина архіву – 10 років!

УВАГА! В обох базах повністю, із зазначенням сторінок, подано зміст журналів, що дозволяє надавати бібліографічні посилання на джерело інформації.

Доступ до баз даних надається на загальних умовах користування Інтернет-центром в ОННБ ім. М.Горького (головний корпус на вул. Пастера, 13).

Доступ до баз дійсний на протязі місяця!

Створено: 10.07.2010
Переглядів: 2417
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.