Всеукраїнський семінар

15 жовтня 2015 р. в ОННБ розпочав роботу Всеукраїнський семінар для бібліотекарів «Рекомендаційна бібліографія в столітті знань». У роботі семінару взяли участь бібліографи бібліотек Києва, Харкова, Дніпропетровська, Миколаєва, Полтави та Одеси.

Учасників семінару привітали генеральний директор ОННБ Ольга Ботушанська та Ярослава Різникова, заступник начальника управління культури і туризму, національностей та релігій Одеської держадміністрації.

Бібліотекарі поділилися своїми напрацюваннями, а також розглянули проблематику щодо підвищення пізнавальної цінності бібліографічних посібників, просування текстів до читача, використання мультимедійних технологій та Інтернет; розглянули вимоги до видань календарів знаменних та пам’ятних дат в обласних бібліотеках України, проаналізувавши їх сильні і слабкі сторони. Значна увага була приділена просуванню читання засобами рекомендаційної бібліографії для читачів дитячих бібліотек та розглянуто різні форми інформаційно-бібліографічної роботи з дітьми тощо. Відбулися також мультимедійні презентації рекомендаційної бібліографії. У рамках семінару відбувся також практикум «Анотація в рекомендаційній бібліографії: види та методика складання». На завершення першого дня роботи семінару відбулася церемонія нагородження переможців Регіонального конкурсу на краще методичне та бібліографічне видання публічних бібліотек Півдня України.

Презентації

Підсумки Регіонального конкурсу

Підсумки: мультимедійна версія

Програма

ФОТОРЕПОРТАЖ

Створено: 16.10.2015
Оновлено: 23.10.2016
Переглядів: 6479
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.