← ЗНО, навчальна література (за вересень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Хлієва О. Я. Основи нафтогазової справи : навч. посіб. / О. Я. Хлієва, Н. В. Волгушева ; Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса : Бондаренко М. О., 2017. – 103 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Безсумнівно, першими дверима в мир нафтогазової галузі для першокурсників є предмет «Основи нафтогазової справи». Вивчаючи його стає зрозумілий той довгий шлях, що проходить вуглеводнева сировина від етапу її пошуку до доставки споживачеві. Ця дисципліна сприяє не тільки розширенню кругозору студентів і розумінню взаємозв’язків різних технологічних етапів, але й дає уявлення про те місце, що займає обрана професія в найширшій нафтогазової галузі. У посібнику наведено основні данні о запасах і родовищах нафти і газу в світі й Україні, розглянуто основні сегменти нафтогазової галузі: пошук покладів вуглеводів, буріння свердловин, розробка родовищ, підготовка нафти й газу до транспортування, а також основи переробки нафти й газу.

Навчальний посібник призначено для студентів напряму підготовки «Нафтогазова справа» спеціальності «Газонафтопроводи та газонафтосховища».