← Історія та етнографія (за липень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Стрілько-Тютюн В. В. Великомученики : політичні репресії проти учасників руху за Українську Автокефальну Православну Церкву на Бориспільщині в 1921-1930 роках / Валентина Василівна Стрілько-Тютюн ; Міжнар. освіт. фонд ім. Я. Мудрого. – Кам'янець-Подільський : Друкарня "Рута", 2019. – 390, [1] с. : іл.

Анотація

Видання висвітлює політичні репресії 1917-1937 років на Бориспільщині проти служителів Української Автокефальної Православної Церкви, а також тих, хто агітував за її створення. Читачі дізнаються про трагічні долі жителів Бориспільщини, які не зреклись віри в Бога, які були розстріляні за те, що були священиками та виступали за створення в Україні незалежної Української православної церкви, яка б не підпорядковувалась Москві, була вільною і самостійною в Українській державі.

Книга розрахована на широке коло читачів, які цікавляться історією України, історією становлення Української Автокефальної Православної Церкви та історією рідного краю. Особливо вона знадобиться служителям релігійного культу, вчителям, учням та студентам.