← Історія та етнографія (за липень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Прокопчук В С. Селище Дунаївці в сузір'ї громад : історико-краєзнавчий нарис / Віктор Степанович Прокопчук, Аксинія Іванівна Камінська ; Дунаєвецька селищна рада, Центр дослідж. історії Поділля Ін-ту історії НАН України при Кам'янець-Поділ. нац. ун-ту ім. І. Огієнка ; вступ. сл. Антон Петрович Камінський. – Кам'янець-Подільський : Зволейко Д. Г., 2019 – 559 с., [8] вкл. арк. фот. : фотоіл.

Анотація

Дослідження присвячене минулому і сьогоденню селища Дунаївці на Хмельниччині, яке 2019 року відзначило 105- річницю з часу заснування. Оскільки селище вже чотири роки є центром об’єднаної територіальної громади, у нарисі вперше зроблена спроба кинути історичний погляд на соціально-економічні зв’язки, які зміцнюють це адміністративно-територіальне новоутворення з селищної та сімнадцяти сільських громад, і можуть бути своєрідною основою його розвитку і процвітання в умовах децентралізації.

Розрахована на широкий читацький загал, учителів – організаторів шкільного краєзнавства, учнів, поціновувачів історії Поділля, науковців і краєзнавців, яких зможе зацікавити авторський підхід до вибору і розкриття нового об’єкта дослідження.