← Анексія Криму. ООС (за жовтень 2018 р.)
< Попередня книга

Бібліографія

У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту / авт.-упоряд. Сергій Глотов, Анастасія Глотова, Анастасія Воронова ; худож.-оформ. В. М. Карасик. – Харків : Фоліо, 2018. – 539, [1] с. : іл. – (Хроніка).

Анотація

Ця книга результат першої в Україні спроби зібрати та про­аналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців.

У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима весна 20132014 років).

Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища. Книга містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів із аналізом основних подій, а також перелік загиблих українських бійців із різних підрозділів.