← Анексія Криму. ООС (за жовтень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Луканов Ю. Пресувальна машина: як Росія знищувала свободу слова в Криму / Юрій Луканов ; Центр інформації про права людини (Київ) ; ред. Тетяна Печончик. – Київ : КБЦ, 2018. – 175 с. : іл.

Анотація

Ця книга розповідає про згортання свободи слова і переслідування журналістів у Криму після його окупації Російською Федерацією. У виданні задокументовано свідчення більше двох десятків журналістів, редакторів, власників ЗМІ та представників міжнародних організацій про побиття, пошкодження і вилучення техніки, незаконні затримання, насильницькі зникнення, тортури, погрози, відмови у акредитації, внесення до «чорних списків», відкриття сфабрикованих кримінальних справ, штрафи та інші види тиску і залякування по відношенню до представників ЗМІ в Криму. За чотири роки, відколи Росія окупувала Крим, жоден із цих злочинів де-факто «владою Криму» не розслідувано, а винних – не притягнуто до відповідальності. У той самий час українські правоохоронні органи порушили ряд кримінальних справ за описаними випадками.

Книга розрахована на широке коло читачів, у тому числі представників медіаспільноти, громадянського суспільства, правоохоронних органів, академічної спільноти і міжнародних організацій.