← Анексія Криму. ООС (за жовтень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Жити всупереч: проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі / Є. Бардяк, Д. Денисенко, Н. Каплун, К. Котлярова, А. Москаленко ; ГО "Громадський комітет захисту конституційних прав та свобод громадян", ГО "Правозахисний центр громадських досліджень" ; за заг. ред. Аліна Боднар, Сімон Шлеґель. – Київ : Фенікс, 2018. – 205 с.

Анотація

Дослідження спрямоване на висвітлення проблем, з яким стикається цивільне населення внаслідок збройного конфлікту на сході України. Це насамперед такі, що стали наслідком обстрілів міст, селищ та сіл, розміщення військової техніки у зонах проживання цивільного населення, та надання медичної допомоги пообіч лінії розмежування. У збірці звітів проаналізовано національне законодавство та міжнародно-правові норми, вплив конфлікту на рівень життя жителів Донбасу. Автори також напрацювали рекомендації для відповідальних установ, організацій та інституцій, які вповноважені вплинути на зазначені у звітах проблеми.

Видання адресоване громадським активістам, журналістам, представникам правоохоронних органів та широкому колу читачів, небайдужих до поточної ситуації на сході України.