← Анексія Криму. ООС (за жовтень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Гресь М. Моя любовь : роман / Марк Вікторович Гресь ; худож.-оформ. В. Н. Карасик. – Харьков : Фолио, 2018. – 346, [2] с.

Анотація

Марк Гресь народився у 1968 році, киянин. З дитинства цікавився історією і зумів перетворити своє захоплення на повсякденну роботу. Відомий як автор документальних телепроектів про минуле нашої країни. Тісно пов'язаний з кіно: більше десяти сценаріїв телесеріалів і кінофільмів, в т. ч. «Смерть шпигунам», «Врятуйте наші душі», «Сніг і попіл», «Охота на Одноріга». Як художник-графік працює в техніці туш-перо.

«Моя любов» роман про кохання і революцію. Так склалося, що 1 грудня 2013 року автор волею випадку опинився на вулиці Банковій. Там він потрапив у компанію тих, кого ви сьогодні знаєте як народних депутатів Олега Ляшко, Андрія Лозового, Ігоря Мосійчука та багатьох інших. Усе, що відбувалося з ним і країною в ті пам'ятні дні на Майдані, описано в цій книжці. Ну а щоб спогади не перетворилися на календар пам'ятних дат довелося придумати історію і, на жаль, не «шекспірівську» трагедію його згасання.