Увага!

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» запрошує користувачів вивчати англійську мову за допомогою комп’ютерної програми «Розетта Стоун»!

Розетта Стоун - це одне з найкращих програмних забезпечень в світі для вивчення іноземної мови за допомогою комп’ютера. Воно використовує зображення, текст, звук, відео для вивчення слів та граматики методом регулярного повторення, без перекладу. Розетта Стоун називає свій підхід «повне занурення».
Головна ідея «Розетти Стоун»: вивчення мови має бути веселим, легким та ефективним. Ця програма пропонує вивчати мову так само, як діти вперше вчаться розмовляти - використовуючи природний метод, який допомагає вивчати нову мову безпосередньо, без перекладу. Це означає, що не буде більше заплутаних граматичних пояснень або запаморочливих списків слів, що треба запам'ятати.

Курс складається із п'яти рівнів, які в свою чергу поділені на ретельно структуровані уроки. Тут ви можете відпрацювати і граматику, і словниковий запас, і написання слів, і вимову.
Завдяки Посольству США в Україні ця програма доступна відвідувачам нашого центру безкоштовно!

 

Створено: 24.01.2014
Переглядів: 869
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.