Висловлюємо співчуття

3 грудня 2013 р. на 77-му році життя перестало битися серце Олексія Копйова, відомого одеського скульптора, друга і партнера ОННБ.

Копйов є автором пам’ятників Т.Шевченку, М.Гоголю, О.Пушкіну, О.Маринеску, меморіальної дошки Г.Маразлі, зображень Лесі Українки, Івана Франка, Марко Вовчка. Він увіковічив класиків української та російської культури, героїв ВОВ.

Для творчості скульптора характерне обрання тем героїчного характеру, зображення осіб з чіткою громадянською, національно-патріотичною і гуманістичною позицією. У нашій пам’яті Олексій Копйов залишиться як чесна, безкорислива людина, яка розуміла, що творчість нетлінна, а вище творчості є лише людяність.

Колектив ОННБ ім. М.Горького низько схиляє голову перед пам’яттю достойної людини, професіонала, що зробила помітний внесок у розвиток українського мистецтва, і висловлює глибоке співчуття родині митця.

Довідково

Олексій Володимирович Копйов народився 1 червня 1936 р. у м. Харбін (Китай). 1967 р. закінчив ОДХУ ім. М.Грекова. Педагоги з фаху – А.Чубін, М.Кіпніс. Член НСХУ з 1970 р.

Див. також:

Скульптор Олексій Копйов. Презентація

Олексій Копйов

Створено: 03.12.2013
Переглядів: 1368
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.