Презентація

15 листопада 2013 р. відбулася презентація книг директора Книжкової палати України Миколи Сенченка: «Общество истребления – стратегическая перспектива «демократических» реформ», «Дары Запада. Медицинская мафия», «Тотальная дезинформация человечества» (К., 2013)».
В презентації взяли участь науковці, журналісти, бібліотечні працівники, викладачі вишів.

Микола Сенченко відомий одеситам в різних іпостасях, перш за все як один із промоутерів Всеукраїнської-виставки форуму «Українська книга на Одещині», а також як автор науково-популярних книг, в яких розглядаються питання геополітики, цивілізаційного розвитку, де Україна є в епіцентрі глобалізаційних та інших процесів.

Представила автора генеральний директор ОННБ ім. М.Горького, заслужений працівник культури України Ольга Ботушанська, яка подякувала гостю за незмінну увагу до бібліотеки. Вона високо оцінила науково-дослідну, організаційну, педагогічну та громадську діяльність Миколи Івановича, нагадала ключові факти його біографії, акцентувавши увагу на його значною мірою автобіографічній книзі «Центральна наукова бібліотека АН УРСР у пошуках досконалості 1985 – 1992. Моє бібліотечне життя» (К., 2011), яку вважає для себе «настільною книгою».

У своєму виступі Микола Сенченко зазначив, що з переходом на роботу в Книжкову палату України у нього з’явився доступ до т.з. «спецхрану» – літератури, документів, які з ідеологічних міркувань були в СРСР під забороно. У подальшому його наукова публіцистична діяльність стала наслідком саме глибокого зацікавленням такими темами як «білий рух», масонство, геополітика і проведенням систематичних досліджень у цьому напрямку.

Книги видані російською мовою, що, як зазначив автор, пояснюється тим, що друкуються вони переважно на території Росії.

Наукову оцінку презентованим книгам дали відомі фахівці, які представляють ОНУ ім. І.І.Мечникова, зокрема Валентина Подшивалкіна, професор, завідувач кафедри соціально-прикладної психології та Анатолій Мисечко, к.і.н., доцент кафедри історії України.

З нагоди презентації бібліотечними працівниками була підготовлена змістовна книжково-ілюстративна виставка з творчого доробку автора: «Істинна революція відбувається у свідомості людей», яка демонструє здобутки М.І.Сенченка в науково-дослідній, науково-організаційній, науково-видавничій сферах, педагогічній і громадській діяльності. Значне місце на виставці займають покажчики друкованих праць, роботи з бібліотеко- і бібліографознавства, історичні та політичні дослідження, рецензування, видання за редакцією та під керівництвом Миколи Сенченка, видання, випущені за його сприяння та видання Книжкової палати України.

Програма

ФОТОРЕПОРТАЖ

Вступне слово Ольги Ботушанської

Валентина Подшивалкіна

Анатолій Мисечко (на другому плані ведуча Тамара Кухарук)

Автограф від автора

Світлина на пам’ять

Експонати книжково-ілюстративної виставки

Подяка М.І. Сенченку

Див. також: Микола Сенченко. Моє бібліотечне життя. Презентація

Створено: 18.11.2013
Переглядів: 909
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.