«LITERA» - 2020: дякуємо одеситам за яскравий сезон!

Уже три роки поспіль читальня під відкритим небом гостинно приймала одеситів та гостей міста. Цьогоріч, незважаючи на карантинні обмеження, викликані COVID-19, «Litera» була доступною для всіх відвідувачів.

litera.jpg Читальня «Litera» –
відкритий громадський простір,
що надає можливість
усім бажаючим ознайомитися

з поточними періодичними виданнями,
скористатися послугою буккроссингу –
вільного книгообміну між відвідувачами,
взяти участь у цікавих творчих зустрічах 


Під сонцезахисними парасолями, люб’язно подарованими друзями бібліотеки, компанією «ЄННІ-ФУДЗ», відбувалися численні заходи для одеситів та гостей нашого міста. 

foto-2.jpg foto-3.jpg foto-4.jpg

У новий сезон літній дворик став не тільки місцем дозвілля, а й навчання. Тут успішно працювали курси англійської мови для жінок з благодійного фонду «Вітри змін». 

«Litera» – місце постійних зустрічей творчих людей, зокрема історика Інни Арутюнової, архітектора Юлії Лобанової, краєзнавця Лариси Пікановської, журналіста Валерія Шерстобитова, екскурсовода Тамари Биханової.

Під час проведення ХХІ Всеукраїнського форуму «Українська книга на Одещині» літня читальня «Litera» збирала на своєму затишному майданчику учасників та гостей різноманітних заходів. На підтримку проєкту та розвитку читальні було організовано благодійний захід «Літературні вечорниці».

Під час Всеукраїнського дня бібліотек до книгозбірні завітали юні читачі, зустріч з бібліотекою подарувала їм безліч вражень і емоцій. Організатори презентували дитячу книжкову виставку «Читаємо разом». Для дітей та їх батьків бібліотекарі провели книжковий майстер-клас «Айболить», де усі бажаючі із захопленням засвоювали навички дбайливого ставлення до книжок.

Студенти, використовуючи безкоштовний WI-FI літнього читального залу «Litera», активно працювали над своїми навчальними проектами на власних ґаджетах. 

foto-51.jpg foto-5.jpg foto-6.jpg

Неабияку популярність у «Literі» набув буккроссинг, завдяки якому суттєво поповнювався стенд для книгообміну. Усі бажаючі активно обмінювались прочитаними книгами, ділилися враженнями, рекомендували видання для подальшого читання друзям та знайомим. Небайдужі та активні одесити приносили власні книги в дарунок бібліотеці, окремі з яких поповнили фонд бібліотеки відсутніми виданнями.

Літній читальний зал «Litera» – майданчик, який урізноманітнює дозвілля жителів Одеси та гостей міста. Тут вони можуть приємно поспілкуватися та змістовно провести свій час. Це – осередок соціальних контактів і громадського діалогу, який збагачує інтелектуальний простір Одеси новою яскравою локацією.

Соціальний проєкт «Litera» продовжує збирати кошти на подальше облаштування, що дозволить створити комфортніші умови для відвідувачів літньої читальні. Якщо у вас є бажання фінансово підтримати проєкт «Litera», завітайте на сторінку «Мой город», де ви зможете зробити благодійний внесок. Літня читальня «Litera» чекає на вас у новому сезоні!

 

Створено: 28.10.2020
Оновлено: 03.02.2021
Переглядів: 1110
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.