Світ в краплі води

29 липня на терасі літнього читального залу "Litera" відбулася творча зустріч з Тетяною Аудерською, біологом за фахом, яка представила свою книгу «Мир в капле воды». Науково-популярне видання популяризує світ мікро живих організмів, що живуть в краплі води, і дослідити яких можливо лише під мікроскопом. Вперше книга вийшла на мові есперанто у 2010 р., а в 2016 р. здобула міжнародне визнання та була названа кращим науково-популярним виданням на цій мові. Цікавий факт: мова есперанто - єдина штучно створена мова. Засновником цієї мови є Людовиг Заменгоф якому на вулиці Дерибасівській, 3, встановлено пам’ятник.

01.jpg

Під час зустрічі Тетяна Аудерська відповідала на численні питання, розповідала про цікаві факти щодо складу води і ії важливість. Вона пояснила, як змінюються властивості, колір та користь води під впливом різних факторів. Жвава дискусія супроводжувалася переглядом книжкових ілюстрацій мікроорганізмів, які живуть у воді - від склянки, до великих водоймищ.  На завершення автор подарувала улюбленій бібліотеці книгу з автографом.

02.jpg

Створено: 03.08.2021
Оновлено: 04.08.2021
Переглядів: 707
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.