Проєкт «Літера» на краудфандинговій платформі «Мой Город»

Одеська національна наукова бібліотека — найстаріша публічна книгозбірня України, провідний науково-інформаційний та культурно-просвітницький центр, всесвітньо відомий своїми унікальними фондами. Активно впроваджуючи інновації в бібліотечну роботу, колектив бібліотеки невпинно  дбає про створення комфортних умов для читання і навчання.

Так, у травні 2018 року під час ХІХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» бібліотека презентувала одеситам та гостям міста новий соціальний проект — літній читальний зал «Litera».

2018-rik-23.jpg 2018-rik-5.jpg 2018-rik-3.jpg

Відкритий громадський простір, розташований у літньому дворику бібліотеки, надав можливість відвідувачам безоплатно ознайомитися з поточними періодичними виданнями, з широким спектром нових газет та журналів, що виходять на теренах України та Одеси, скористатися Wi-Fi, взяти участь у буккросингу тощо. Результати першого сезону роботи залу продемонстрували високий рівень зацікавленості читачів і перспективність проекту.

Натхненна команда проекту прагне рухатися вперед, удосконалювати та модернізувати літню читальню, розширювати межі бібліотечного простору, впроваджувати нові формати культурного спілкування. За підтримки краудфандингової платформи «Мой город» у співпраці бібліотекарів і архітектора Марії Смірнової було розроблено сучасне бачення організації читального простору, яке передбачає обладнання сонцезахисного навісу з місцями для столиків та книжкових полиць.

Безумовно, відкритий громадський простір літнього читального залу дозволить урізноманітнити літнє дозвілля жителів Одеси та гостей міста, збагатити інформаційний кругозір різних вікових категорій. У перспективі у літній залі можна буде проводити літературні вечори, презентації, дискусійній клуби тощо. Для найменших відвідувачів планується організувати дитячий куточок, де можна буде читати, грати в настільні ігри та малювати. 

Закликаємо читацьку громаду, колег, підприємців, меценатів та всіх небайдужих до книги людей підтримати проект на краудфандинговій платформі Мой Город, збагативши інтелектуальний простір Одеси новою яскравою локацією!


Від імені читацької спільноти щиро дякуємо
небайдужим одеситам і партнерам проекту
за сприяння у досягненні спільної мети! 

ОРГАНІЗАЦІЇ - ПАРНЕРИ проекту "Літера" :

mg.jpg МОЙ ГОРОД Платформа втілення у життя соціально-економічних проектів, що системно покращують місто Одеса завдяки акумулюванню в одному місці ідей та зусиль широкого кола її учасників 
enni-fudz.png uko_logo.jpg rotari-2.jpg
ПАТ «Енни Фудз» Український клуб Одеси Ротарі-клуб
«Одеса Рішельє»
vo-1.jpg "Вечерняя Одесса"
суспільно-політична газета 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Одеська національна наукова бібліотека презентувала соціальний проект «Litera» / 04.02.2019

Розпочато збір коштів на підтримку проекта зі створення нового громадського простору у літньому дворику Одеської національної наукової бібліотеки!

Літопис спільнодії : ЗМІ про соціальний проект «Litera»

Соціальний проект "Літера" отримав індивідуальну символіку!

Другий сезон проекту «Litera» [Про підсумки роботи у другому сезоні] / 21.10.2019

«LITERA» - 2020: дякуємо одеситам за яскравий сезон! / 20.10.2020

«Litera» приглашает к познавательному досугу // Вечерняя Одесса. – 2021. – 13 трав.

Відкриття 4-го сезону соціального проєкту «Litera» // StayHappening. – 2021. – 14 трав.

«Літера» - 2021 підбиття підсумків і закриття сезону / 13.10.2021

БІЛЬШЕ ПУБЛІКАЦІЙ

Створено: 17.07.2019
Оновлено: 13.10.2021
Переглядів: 26109
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.