Німецький читальний зал в Одесі

Наша адреса: 65045, Одеса-45
вул. Успенська, 60 , оф. 2
 Баварський Дім,

Час роботи: Вівторок та п`ятниця 12.00 – 16.00 год.
Середа 14.00 – 18.00 год.
 Четвер 16.00 – 20.00 год.
 Субота 11.00  - 15.00 год.

Телефон: (0482) 715-01-20; 496 096
E-mail: bho.odessa@paco.net
Internet: www.odnb.odessa.ua: www.bayernhaus.com.ua

Загальна інформація:

Німецький читальний зал в Одесі був відкритий в листопаді 2000 року за сприяння Гете-Інституту. Кожен, хто потребує інформацію про Німеччину, може звернутися до Німецького читального залу.

Тут можна отримати інформацію та літературу з таких галузей: філософія, психологія, економіка і менеджмент, право, мовознавство, екологія, мистецтво, архітектура та дизайн, кіно, театр, музика, німецькомовна література, історія, географія, за винятком спеціалізованої технічної чи природознавчої літератури.

За винятком довідкової літератури, газет, журналів, навчальних лінгафонних курсів, всі інформаційні засоби, що перебувають у фондах читального залу, дозволяється брати на абонемент. З порядком видачі книжок на абонемент можна ознайомитися в Правилах користування Німецьким читальним залом.

Безкоштовним абонентом Німецького читального залу може стати кожен, хто має читацький квиток ОННБ або паспорт.

Відвідуйте нас, запитуйте, читайте книжки й журнали, слухайте музику, проглядайте кінофільми - отримуйте інформацію про Німеччину.  

Додаток:

Правила користування Німецьким читальним залом

Німецький читальний зал відкрито для всіх відвідувачів. Користування бібліотекою безкоштовне. Прохання дотримуватися таких правил :

  • Одержати книги, CD, аудіо- та відеокасети на абонемент можна за наявністю читацького квитка Німецького читального залу.
  • Читацький квиток можна отримати за наявністю паспорту.
  • Якщо Ви не користуєтесь абонементом, достатньо пред'явити читацький квиток ОДНБ ім. М.Горького або інший документ, який засвідчує Вашу особу.
  • Кожен читач, записаний до Німецького читального залу, може одержати на абонемент не більше 3 носіїв інформації, при цьому не більше 1 відеокасети та 1 CD.
  • Термін утримання засобів інформації складає 2 тижні, для відеокасет та CD - 1 тиждень.
  • З абонементу виключені: довідкова література, газети та журнали, лінгафонні курси німецької мови, CD-ROMи.
Створено: 09.12.2010
Останнє оновлення: 29.09.2016
Переглядів: 3912© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.