Робочий візит Генерального консула Республіки Греція

flag-pins-ukraine-greece.jpg

1 жовтня 2020 р. з робочим візитом Одеську національну наукову бібліотеку відвідав  новопризначений  Генеральний консул Республіки Греція в Одесі Дімітріос Х. Дохтсіс.

Поважний гість познайомився з історією Одеської національної наукової бібліотеки – найстаршої публічної книгозбірні України, переглянув виставку книжкових дарунків бібліотеці з нагоди Дня українських бібліотек, завітав до відділу міжнародних проєктів, оглянув експозицію видань грецькою мовою з фонду відділу рідкісних видань та рукописів, виставку періодичних видань грецькою мовою, які друкувались в Одесі.

inozemci.jpg muzej.jpg vistavka-darunkiv.jpg

Пана Генерального консула зацікавили проєкти бібліотеки з оцифрування рідкісних видань та старовинних гравюр з фондів ОННБ та виставкова діяльність із залученням зарубіжних партнерів бібліотеки.

Генеральний директор ОННБ Ірина Бірюкова та Генеральний консул Республіки Греція Дімітріос Х. Дохтсіс обговорили перспективи співробітництва в сфері культури на підтримку традиційних дружніх зв’язків наших держав та проведення заходів до відзначення у 2021 році 200-річчя Незалежності Греції.

2.jpg 1foto-na-zgadku.jpg

Пан Генеральний консул залишив на згадку запис у Книзі почесних гостей бібліотеки.

Створено: 05.10.2020
Переглядів: 121
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.