Робочий візит Генерального консула Республіки Греція

flag-pins-ukraine-greece.jpg

1 жовтня 2020 р. з робочим візитом Одеську національну наукову бібліотеку відвідав  новопризначений  Генеральний консул Республіки Греція в Одесі Дімітріос Х. Дохтсіс.

Поважний гість познайомився з історією Одеської національної наукової бібліотеки – найстаршої публічної книгозбірні України, переглянув виставку книжкових дарунків бібліотеці з нагоди Дня українських бібліотек, завітав до відділу міжнародних проєктів, оглянув експозицію видань грецькою мовою з фонду відділу рідкісних видань та рукописів, виставку періодичних видань грецькою мовою, які друкувались в Одесі.

inozemci.jpg muzej.jpg vistavka-darunkiv.jpg

Пана Генерального консула зацікавили проєкти бібліотеки з оцифрування рідкісних видань та старовинних гравюр з фондів ОННБ та виставкова діяльність із залученням зарубіжних партнерів бібліотеки.

Генеральний директор ОННБ Ірина Бірюкова та Генеральний консул Республіки Греція Дімітріос Х. Дохтсіс обговорили перспективи співробітництва в сфері культури на підтримку традиційних дружніх зв’язків наших держав та проведення заходів до відзначення у 2021 році 200-річчя Незалежності Греції.

2.jpg 1foto-na-zgadku.jpg

Пан Генеральний консул залишив на згадку запис у Книзі почесних гостей бібліотеки:

"Щиро дякую за люб'язну гостинність та наукову досконалість презентації. Я був вражений багатством книг, експонатів, періодики, що зберігаються в цьому ковчезі знань.

Найстаріша, 191-річна публічна бібліотека в Україні, тут, в Одесі, найбільш багатокультурному місті цієї країни. В Одесі, де жили і живуть греки, що здійснювали великі справи, сприяли економічному, соціальному та культурному розвитку міста. Ця бібліотека та її люди не спочивають на лаврах минулого, а динамічно створюють нове майбутнє знань.

Сподіваюся, як Генеральний консул Греції в Одесі, я зможу сприяти динамічній та творчій співпраці між бібліотекою та подібними установами в Греції.

Покірна подяка за гостинність та екскурсію.

01/10/2020                                                                                          Дімітріос Х. Дохтсіс,
                                                                                    Генеральний консул Греції в Одесі"

Створено: 05.10.2020
Оновлено: 27.10.2020
Переглядів: 896
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.